AGENCJA ARTYSTYCZNA "PAPROCKA"
tel. 661 401046, tel. 697 740303
tel. 62 7861083, tel. 22 1881243
fax. 62 5903010
e-mail: biuro@paprocka.com.pl
e-mail: paprocka.koncerty@interia.pl

 

 


Galeria znani i lubiani
  • Halina Frąckowiak
  • ANDRZEJ CIERNIEWSKI
  • Gang Marcela
  • Krystyna Giżowska
  • ANNA JURKSZTOWICZ
  • TRUBADURZY
  • STASIEK WIELANEK
  • ALICJA MAJEWSKA
  • EDYTA GEPPERT
  • KRZYSZTOF KRAWCZYK
Home Artyści Artyści znani i lubiani od lat Halina Benedyk i Roberto Zucaro

Halina Benedyk i Roberto Zucaro

 

 

Halina Benedyk - piosenkarka, która w latach 80 podbiła serca Polaków - pokochana jako dziewczyna  z mocnym, wdzięcznym głosem. Na Festiwalu w Sopocie w 1984 roku śpiewając "Frontierę" z włoskim piosenkarzem Marco Antonelli'm, zdobyła 3-cią nagrodę w konkursie.

Swoim największym przebojem "Mamy po 20 lat" wyśpiewała, na Festiwalu w Opolu w 1987 roku, Nagrodę Publiczności - został on Piosenką Roku w 1 Programie Polskiego Radia.
W roku kolejnym, 1988, Halina Benedyk otrzymała nagrodę FIDOFu dla najlepiej zapowiadającego się talentu. Tak została zapamiętana aż do dziś. Publiczność kocha ją za serdeczność i otwartość, na koncertach bariera między widzem a sceną zanika. Nieodłączną częścią programu są rozmowy, żarty, a także wspólne śpiewanie.
W 2010 roku ponownie spotkała się z Marco Antonellim, by nagrać wspólnie płytę z włoskimi piosenkami, przeplatanymi polskim tekstem.
Płyta nosi tytuł "Frontiera" i cieszy się coraz większą popularnością. Na potrzeby programu „Jaka to melodia?” w TVP1 duet nagrał kilka włoskich hitów jak „Felicita” czy „Mamma Maria”.

Kompozycje i aranżacje pisze dla niej Aleksander Maliszewski, dyrektor orkiestry Alex Band.

Halina Benedyk często prowadzi warsztaty wokalne, i pracuje jako juror na konkursach piosenkarskich.
W 2014 roku Halina Benedyk została nagrodzona zaszczytnym tytułem Gwiazdy Dobroczynności w kategorii Wolontariusz.

 

Włoski wokalista Roberto Zucaro


Któż z państwa nie zna takich włoskich przebojów jak L’Italiano, Volare, Marina, Felicita’, Ci Sara’, Tornero’, Susanna, Balia Morena, Quando Quando, Mamma Maria. A któż nie zna latino amerykańskiej muzyki la Copa de la vita, La bamba, Mambo5, La camisa nera.
Tak wielkie przeboje w oryginalnym wykonaniu Roberto Zucaro z pewnością porwą państwa publiczność do wspólnej zabawy. Roberto śpiewał już w całej Europie i wszędzie gdzie się pojawił wzbudzał niekłamany entuzjazm.

Roberto Zucaro – urodził się w Bari we Włoszech. Już jako dziecko interesował się muzyką. Po ukończeniu szkoły muzycznej o profilu wokalnym, rozpoczął koncertowanie jako wokalista i chórzysta z różnymi włoskimi zespołami muzycznymi .

Wziął udział w festiwalu „VIBO VALENCIA”, zorganizowanym przez telewizję RAI. Współpracował z organizacją „Telefono Azzurro” na rzecz dzieci potrzebujących, obecnie mieszka w Polsce. Uczestniczył w Pikniku Europejskim w Warszawie, zorganizowanym z okazji inauguracji wejścia Polski do Europy. Jako atrakcja muzyczna wystąpił w wielu polskich programach telewizyjnych. Współpracuje z mediami  i estradami na terenie całej Polski, w jego wykonaniu usłyszymy słynne przeboje gorącej Italii takie jak; Felicita, Susanna. Ci Sara,Tornero, Volare,Quando Quando, Mamma Maria , i inne.

 
UGG Europe Outlet, UGG 80 Euro, UGG Outlet Europe, UGG outlet, UGG prezzo, UGG outlet, UGG Sale, UGG Sale, UGG Sale.

I wouldn't sell. I would just give the coin compartment a good clean with baby wipes. louis vuitton wallet

,

Epi Petit Noe can hold more than some of the other bags mentioned and will not fail where the strap meets the canvas......it should, it's meant to hold champagne bottles! So if you want to be a little different, it wouldn't be a bad choice. You can lose things in it though :-) My better half carries hers a lot in the fall and winter......in Moka. The strap is a little stiff and can bother the shoulder if you weigh the bag down, but it won't fail! louis vuitton bag

,

wow ... they're getting rid of the bleu nuit ... love that color! the only reason i haven't gotten a alma pm in the bleu nuit is because i have a an epi in a very close color (myrtile blue? i think it's called). louis vuitton replica

,I love it !!! Congrats lv bags,
congrats! we need modelling pics!! louis vuitton luggage
,
Thank you very much. My first was the Galliera GM and then I just had to get more. I still have so many I want. louis vuitton purse
,LOL... I'v been carrying it the wrong way.... But not anymore... THANKS lv bags,

I haven't put one next to the other but yes I believe the Epi is larger because the zips to not go right to the edge.My Speedy 25 is actually 28.5cm not 25cm (Speedy 25) which for the inches people it's 11 1/4 inches as opposed to 9 3/4. louis vuitton wallet

.